AKTUÁLNĚ

Vážení příznivci hipoterapie,

Jako každoročně vyhlašuji "zápis" na další období, které se u nás shoduje se začátkem školního roku. Letos tedy bude provoz od 3.9.2018.

Pokud máte zájem o zařazení do harmonogramu od 1.9. 2018, prosím, kontaktujte mne 1.8. 2018 od 20:00 hod,
kdy začíná náš zápisový boj o ideální časy, tedy kdo se dřív přihlásí, patří mu nižší číslo v případě preference daného času a tím má vyšší nárok tento čas získat. Nezapomeňte napsat jméno dítěte a váš požadovaný čas terapie. (https://www.isar-hipoterapie.cz/kontakt/)

Platí, že terapie je u nás 2x týdně, tedy skupina I.: pondělí + pátek, skupina II.: úterý + čtvrtek. Skupiny z organizačních důvodů nelze směšovat.
Časově začíná provoz dopoledne v 9:00 a odpoledne cca ve 13:30 (vše se bude odvíjet podle vašich požadavků a našich možností). Piště proto přibližné časy (s přesností na 30min), které vám vyhovují, lze uvést i časové rozmezí. Pro provoz platí i nadále pravidla, s nimiž se můžete podrobně seznámit na našem webu (https://www.isar-hipoterapie.cz/nase-pravidla/).


JAK SE K NÁM PŘIHLÁSIT

Klient, zařazený do ambulantního provozu dochází na hipoterapii 2x týdně. Dny i čas ježdění jsou pevně stanoveny. Před tím, než budete kontaktovat hlavní terapeutku, pročtěte, prosím, naše pravidla (vraťte se v menu k položce hipoterapie a rozbalte si požadovaný odkaz).   

Kontaktujte, prosím, hlavní terapeutku, kterou je 


Mgr. Šárka Smíšková

tel.č.: +420 602 137 843

mail: sarka.smiskova@isar-hipoterapie.cz   


Po vstupním vyšetření a vyplnění přihlášky může naše společná práce začít.  Pro další informace se vraťte v menu k položce HIPOTERAPIE