NAŠI KONĚ

...jsou našimi kolegy. Trávíme s nimi pracovní dobu a to nám dává možnost skvěle poznat jejich povahu. V souvislosti s bezpečností  našich klientů je to pro nás velmi důležité. Sehraný tým je základ naší práce. 

Naši koně jsou našimi pracovními kolegy. Jsou skutečnými specialisty ve svém oboru. Jejich práce je náročná a my si vážíme toho, že ji s námi dělají. Nejsou využíváni pro sport agroturistiku či jiné komerční výdělečné aktivity. 

Duševní i fyzická pohoda koní je nedílnou součástí našeho společného života. Koně jsou ustájeni pastevně, mají možnost volného pohybu ve výběhu, v případě nepříznivého počasí je jim k dispozici přístřešek, který však využívají minimálně. Krmná dávka je pro každého koně sestavena individuálně a doplněna o vitamínové a minerální doplňky. V tělesné kondici je udržujeme pravidelnými tréninky, nevyužíváme je ke sportovním účelům. Průběžně se věnujeme speciální přípravě, potřebné pro práci v hipoterapii. Pravidelná práce na jízdárně a relaxace v terénu je pro nás samozřejmostí i odměnou, v létě si dopřáváme společné koupání. S našimi koňmi trávíme denně mnoho hodin jak při společné práci, tak přípravě na ni. To je nejlepší způsob, jak plně pochopit individuální povahu každého z nich. Vzájemné porozumění je zárukou bezpečnosti naší práce.    

Pro informaci o jednotlivých členech našeho týmu se vraťte k položce Náš tým