Pomáhají nám

 


MAGISTÁT HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY 

Již několikátý rok se nám daří získat podporu z grantového programu Magistrátu hlavního města Prahy. Bez této významné podpory bychom naši činnost nemohli provozovat. Těší nás skutečnost, že naše práce je pozitivně  posuzována v rámci náročných kriterií pro získání této podpory.    


CENTROPOL

Firma Centropol je sponzorem našeho hiporehabilitačního kolegy Napoleon Bonaparte alias Bono. 


Rocková kapela Theron z Kostelce nad Labem je patronem ISAR z.s.


Děkujeme firmě Sheephappens za zachování našich nožek a těl v teple díky ponožkám a trikům z merina. 

https://www.sheephappens.cz/


ZA FINANČNÍ PODPORU DĚKUJEME: 

  • Firma FOICO s.r.o.
  • pan Petr Stejskal
  • BFI Praha s.r.o.
  • Noel a Lori Hůlkovi
  • Markéta Žlebková
  • 24 PROMITIONS s.r.o.
  • MK-AS s.r.o.
  • rodina Hauserova

SBÍRKA Attila

Před pár lety jsme se dostali do svízelné situace, když nám "sponzorka" nejdříve koupila koně pro hiporehabilitaci a po roce , kdy zjistila, že jí investice nepřináší zisk, jej chtěla zaplatit a to s navýšením ceny. Jelikož Attila měl za sebou již speciální výcvik, složenu specilaizační zkoušku pro hipoterapii a byl plně zařazen do provozu. Byl to už dávno náš kolega a tato situace byla pro nás velmi nepříjemná.  

Obrátili jsme se na TV Nova, která nám vyšla vstříc a natočila o naší situaci reportáž, vysílanou v hlavním zpravodajství. Díky medializaci se nám podařilo potřebnou částku získat  převážně od soukromých dárců. Děkujeme všem, díky kterým Attila může dál pomáhat dětem s nervosvalovými potížemi v našem týmu. 

Dárci: 

...pokud jste nám přispěli a vaše jméno není v seznamu uvedeno, ozvěte se nám, rádi ho přidáme...

Radana Karlíková, Daniela Krihková, Dana Neprašová, Zuzana Prasková, Jan Ogorek, Markéta Kovářová, Martin Houdek, Tomáš Moudrý, Michal Fictum, Daniel Hones, Jiří Krýsl, Eliška Žáková, PRO VOBIS s.r.o., Ivo Rottenberg, Jiřina Čilfová, Josef Musil, Karel Švehla, Xenie Rudanevyč, Tomáš Fietko, Martina Vítková, Lucie Marková, Jana Vejdělková, Milan Petrů, Jana Duffková, Hana Hoffmannová, Kateřina Koščálová, Helena Vysoká, Dalibor Horáček, Trans Europe Chemia, Roman Štrobl, pan Tomek, Vlasta Baranová, Pavel Penc